Úvod » Ubytování » Nabídka ubytování

Nabídka ubytování

Rekreační středisko Chata Lopeník poskytuje ubytování v pokojích hotelového typu a pro větší rodiny nebo skupinky rekreantů také pronájem dvou chatek.

 

Celková kapacita střediska je 61 lůžek na 18 pokojích a dvou chatkách. K dispozici 11 dvoulůžkových, 2 trojlůžkové a 5 čtyřlůžkových pokojů. Přilehlé chatky čítají šest a sedm lůžek.

 

 

Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení s umyvadlem, sprchovým koutem a wc a je vybaven malou ledničkou. Pro připojení k internetu je pro ubytované zdarma bezdrátová Wi-Fi síť. Vybrat si můžete pokoj s manželským lůžkem nebo s lůžky rozmístěnými samostatně. Pokoje jsou prostorné, pokud cestujete s malými dětmi není tudíž problém s umístěním cestovní postýlky.

Silné kamenné zdi chrání vnitřní prostor před přehříváním v letních měsících, v zimě je celá chata temperována na příjemnou teplotu.

 

 

Pro zjištění ceny ubytování pokračujte tudy
 

Chatky náležející k chatě disponují dvěmi ložnicemi, kuchyňkou s možností vaření, ledničkou, televizí, krbem, vlastním sociálním zařízením. Vytápění je elektrické, eventuelně lze přitápět krbem. Chatky leží v těsném sousedství hlavní budovy, takže z jídelny, baru nebo třeba sauny je to do postele jen pár kroků.

 

 

Rezervujte si ubytování