Úvod » Akce a události » Společenské akce

Společenské akce

Nejlepší kotlíkový guláš

Již několik let pořádáme kulinářskou Soutěž o nejlepší kotlíkový guláš. Jedná se o minifestival chutí, vůní, humoru a zpěvu. Každoročně přiláká vynikající týmy vesměs amatérských kuchařů, kteří připravují tradiční i méně obvyklé varianty tohoto lidového pokrmu. Záznam z lopenického guláše 2014 naleznete zde.

 

Štěpánský pochod

O Vánocích se k nám můžete připojit při Štěpánském pochodu. „Drsná zimní krajina a náročný terén“ je výzvou pro zdatné i méně zdatné turisty. Pro přeživší se na chatě pak vždy najde něco pro zahřátí.

 

Další akce

Naše chata vám může poskytnout ubytování a stát se základnou pro výlety na důležité akce pořádané v okolí.
Příznivci folklóru by si neměli nechat ujít vlčnovskou Jízdu králů nebo Kopaničářské slavnosti konané na Starém Hrozenkově. Tradičními se staly také Slavnosti bratrství Čechů a Slováků na Velké Javořině. A jestliže se rozhodnete pro dovolenou na sklonku léta, můžete se od nás vydat na Slavnosti vína a otevřených památek do Uherského Hradiště.

Pokud byste sami chtěli nějakou akci na naší chatě pravidelně nebo nárazově pořádat, oslovte nás. Zajímavé nápady určitě uvítáme a společně najdeme nejvhodnější řešení.