Úvod » Rekreace » Rekreační možnosti

Rekreační možnosti

Od roku 2021 jsme rozšířili nabídku služeb a otevřeli nové relaxační a wellness centrum s možností využití whirpoolu, infrakabinky a finské sauny.

K rekreačnímu středisku náleží oplocené víceúčelové hřiště s umělým povrchem, kde si můžete zahrát tenis nebo nohejbal. Tenisové rakety nebo míče vám zapůjčíme.

 

V horkých letních dnech je vám k dispozici venkovní bazén zdarma. Prostory kolem bazénu přímo vybízejí k opalování v pohodlných lehátkách, které jsou k zapůjčení zdarma. A pokud nechcete u bazénu jen lenošit, zahrajte si petanque. Dráha pro něj je kousek od bazénu, zasazená uprostřed kaskádové zahrádky.

Rezervujte si ubytování
 

Byl by však hřích strávit celou dovolenou jen v areálu rekreačního střediska. Vydejte se po značených turistických stezkách po krásách Bílých Karpat, ať už pěšky nebo na kole. Vystoupejte na nejvyšší vrchol oblasti – Velký Lopeník a pokochejte se nádherným pohledem do dalekého okolí ze stejnojmenné rozhledny. Současná rozhledna architekta Sedláčka je vysoká 22 metrů. Za dobrého počasí nabízí daleké výhledy na českou i slovenskou stranu. Z české strany dohlédnete až na vzdálené vrcholy Beskyd či Jeseníků, ze slovenské strany třeba na Malou Fatru.

Turistické mapy jsou v prodeji na recepci, jízdní kola lze bezplatně parkovat v úschovně kol.

V zimě si lyžaři a snowboardisté přijdou na své v lyžařském centru na Mikulčině Vrchu na svahu Lopata, případně na dalším svahu Myšáčka. Pro běžkaře jsou připraveny a dobře udržovány desítky kilometrů běžeckých stop.

 

Za nepříznivého počasí vás na chatě zabaví šipky, stolní fotbálek, kulečník nebo ping-pong. Je zde také možnost využití víceúčelové haly pro sport v nedaleké obci Březová.

Rezervujte si ubytování