Úvod » Akce a události » Rodinné události a svatby

Rodinné události a svatby

Rodinné oslavy s sebou přinášejí při svém pořádání celou řadu starostí a úkolů. Přenechejte je na nás, máme v této oblasti značné dovednosti a rádi vám vyhovíme.

Svatba a svatební obřad pod širým nebem

Svatební den bývá jedním z nejkouzelnějších ze všech. Řekněte si své “ano“ pod širým nebem uprostřed krásně rozkvetlé zahrady v krásné přírodě Bílých Karpat a udělejte ze svého nejdůležitějšího dne života nezapomenutelný romantický zážitek. V případě nepříznivého počasí zajistíme svatební obřad v interiéru naší chaty.

 

Pro svatební hostinu jsou určeny dva prostorné sály s kapacitou až 70 svatebčanů. Při spojení svatební hostiny s ubytováním nejméně 15 osob neúčtujeme pronájem svatebních prostor. Dáváte přednost bohaté svatební tabuli a menu o několika chodech, nebo občerstvení formou rautu či grilování? Se vším vám poradíme a na všem se dohodneme. Žádný model svatby vám nevnucujeme. Navrhněte si vše sami podle svých představ. Je to váš den, tak ať se odehrává, jak jste si jej vysnili.

Pošlete nám nezávaznou poptávku
   

Další oslavy

Životní jubilea, výročí dlouholetého společného manželství, křtiny, maturita, promoce – v kruhu rodinném je zkrátka pořád co slavit. Pozvěte si 70 nebo jen 10 hostů, vše je jen na vás. Ochotně se přizpůsobíme poptávce a nachystáme odpovídající oslavu. Ve společenských sálech chaty při opulentní hostině, na terase při grilování, u skleničky moravského vínka z našeho vinného sklípku s ochutnávkou klobásek a sýrů nebo na baru u vychlazeného pivečka a připravených chuťovek, každé z míst má svou atmosféru a stačí ji jen s příbuznými a přáteli náležitě nasát.