Úvod » Akce a události » Rodinné události a svatby

Rodinné události a svatby

Rodinné oslavy s sebou přinášejí při svém pořádání celou řadu starostí a úkolů. Přenechejte je na nás, máme v této oblasti značné dovednosti a rádi vám vyhovíme.

Svatba a svatební obřad pod širým nebem

Svatební den bývá jedním z nejkouzelnějších ze všech. Řekněte si své “ano“ pod širým nebem uprostřed krásně rozkvetlé zahrady v krásné přírodě Bílých Karpat a udělejte ze svého nejdůležitějšího dne života nezapomenutelný romantický zážitek. V případě nepříznivého počasí zajistíme svatební obřad v interiéru naší chaty.

 

Pro svatební hostinu jsou určeny dva prostorné sály s kapacitou až 70 svatebčanů. Při spojení svatební hostiny s ubytováním nejméně 15 osob neúčtujeme pronájem svatebních prostor. Dáváte přednost bohaté svatební tabuli a menu o několika chodech, nebo občerstvení formou rautu či grilování? Se vším vám poradíme a na všem se dohodneme. Žádný model svatby vám nevnucujeme. Navrhněte si vše sami podle svých představ. Je to váš den, tak ať se odehrává, jak jste si jej vysnili.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“5″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“1″ thumbnail_width=“150″ thumbnail_height=“120″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show slideshow]

Pošlete nám nezávaznou poptávku
   

Další oslavy

Životní jubilea, výročí dlouholetého společného manželství, křtiny, maturita, promoce – v kruhu rodinném je zkrátka pořád co slavit. Pozvěte si 70 nebo jen 10 hostů, vše je jen na vás. Ochotně se přizpůsobíme poptávce a nachystáme odpovídající oslavu. Ve společenských sálech chaty při opulentní hostině, na terase při grilování, u skleničky moravského vínka z našeho vinného sklípku s ochutnávkou klobásek a sýrů nebo na baru u vychlazeného pivečka a připravených chuťovek, každé z míst má svou atmosféru a stačí ji jen s příbuznými a přáteli náležitě nasát.